Valet Parking בנתב"ג

איסוף והחזרת הרכב בכניסה לטרמינל

שאלות נפוצות

ValleP הינה חברה שמספקת שירותי חניה (Valet Parking) ומאפשרת לנהגים לחנות את רכבם בכניסה ליעדם, ללא המועקה הקבועה של איתור חניה פנויה.

בקלות. עושים הזמנה באתרנו www.vallep.com ולאחר בדיקת זמינות מקבלים אישור הזמנה. בסמוך למועד איסוף הרכב אחד מנציגנו יצור עימכם קשר לתיאום מועד הגעה מדויק. עם הגעתכם אל היעד נאסוף את רכבכם ונחנה אותו. בסיום עיסוקכם רכבכם יוחזר תוך מספר דקות.

כי כולם מכירים את המטרד של חיפוש חניה, שמלווה בבזבוז זמן רב, עצבים ותחושת החוסר אונים שלא מצליחים למצוא חניה בכלל או חניה בקרבת יעד נסיעתכם, רק תדמיינו שאתם מגיעים עם הרכב לפתח יעד נסיעתכם ומישהו מחנה עבורכם את הרכב ומחזיר לכם אותו תוך דקות ספורות והעלות של זה הינה כמו של חניונים סטנדרטיים.

תשכחו משיטוטים לאיתור חניה בכחול לבן או בחניונים מסורבלים, לזכור היכן חניתם, לחנות רחוק מיעד נסיעתכם ולשלם על כך מחיר יקר ותתחילו לחנות עם ValleP.

בשלב זה אנו פועלים באזור גוש דן למגזר העסקי ובנתב"ג בטרמינל 3, טרמינל 1, טרמינל פתאל לכלל הציבור.

נגמרו ההתלבטויות האם לקחת מונית יקרה הלוך וחזור או לנסוע ברכבת, שלפעמים עובדת ולפעמים לא או לחנות בחניוני נתב"ג שמאלצים להיסחב עם מזוודות ולנסוע בשאטלים. מהיום חונים עם ValleP ונהנים מחווית חניה בנתב"ג שלא הכרתם במחיר המשתלם ביותר.

מומלץ לבצע הזמנה לאחר שסגרתם כרטיסי טיסה. מוקדם ככל הניתן- גם 3 חודשים לפני הטיסה. במקרים דחופים ניתן לפנות אלינו וננסה לסייע. ההזמנה עצמה אינה כרוכה בתשלום.

אין שום בעיה. ניתן לעדכן אותנו בשירות הלקוחות בצ'ט בווטסאפ.

בהחלט. שירותי החניה בנתב"ג ניתנים הן בטרמינל 3 והן בטרמינל 1.

היכן שתבקש. נציגנו יאספו את רכבך מהטרמינל ממנו הינך ממריא ויחזירו לטרמינל בו הינך נוחת. נציגנו יהיו עימך בקשר טלפוני ויתאמו את נקודת האיסוף וההחזרה.

טרמינל 3-  קומה תחבורה ציבורית, כניסה 23.

טרמינל 1-  איסוף והחזרה סמוך לשער 1

בנוסף, לאחר ביצוע הזמנה תישלח ללקוח הודע עם פרטי ההזמנה וקישורים ישירים לניווט באמצעות Waze לנקודות איסוף הרכב.

בקלות. כשעה לפני הגעתכם לנתב"ג נציגנו ייצרו עימכם קשר ויסבירו לכם לאן להגיע וכן ימסרו את שם הנציג שיחכה לכם. גם הנציג יודע את פרטיכם וידע לזהות אתכם לפי פרטי הרכב ושמכם. בנוסף, תוכלו בקלות לזהות את נציגנו לפי המדים הממותגים בצבע כחול עם הלוגו של ValleP.

 

שעות פעילות שירותי חניה בנתב"ג הינם 24/7 כולל שבתות וחגים. מוקד ההזמנות פעיל בימים א'-ה' בין השעות 8:00 עד 18:00 ובימי ו' מ-8:00 עד 13:00.

חניה מקורה:

עד 5 ימים- 400 ש"ח.

כל יום נוסף- 50 ש"ח.

ימי החניה נספרים לפי יממות. מרגע איסוף הרכב עד רגע החזרתו. מעל 4 שעות ביממה האחרונה מחויב יום נוסף.

כן. 

400 ש"ח לחניה מקורה.

התשלום מבוצע לאחר החזרת הרכב, לפי המחירון ומשך החניה בפועל. ניתן לשלם במזומן או באשראי.

אפילו מומלץ. מדובר באנשי שירות בדיוק כמו מלצרים וגם אצלם חלק מהפרנסה הינה בטיפים של הלקוחות.

כמובן. אנו יודעים שזמנכם חשוב לכם ולכן אנו רוצים להקל עליכם. בזמן החניה עם ValleP אנו נוכל לתדלק ולשטוף את רכבכם ולחסוך לכם זמן יקר.

הרכבים חונים בחניוני ValleP שהינם מקורים ומרווחים.

 

לא צריך לחכות כלל. נציגנו יחכו לכם בדיוק בזמן שיקבעו איתכם ואף יהיו איתכם בקשר טלפוני.

נציגנו יהיו איתך בקשר לאחר נחיתתך ויחזירו את רכבך בדיוק כשתצא מהטרמינל.

כיסוי ביטוחי מלא של Vallep כנגד פגיעות ברכב ולצדדים שלישיים. הכיסוי אינו כולל גניבת רכבים לכן מצופה שברכבים שמגיעים קיים ביטוח מקיף כנגד גניבות. ValleP אינה אחראית על חפצי ערך ברכבים ולכן אנו מבקשים מראש לא להשאיר חפצים יקרי ערך ברכבים.

הכיסוי הביטוחי שלנו מכסה כל סוגי הנזק, לרבות לצדדים שלישיים. במקרה של נזק, ValleP תממן התיקונים הנדרשים ותתקן כל הנזקים שנגרמו ברגע איסוף הרכב ועד החזרתו, ככל שיהיו. באחריות בעל הרכב לבדוק את הרכב לאחר קבלתו וכלל שיש נזק ברכב עליו להודיע במיידי לנציג שהחזיר את הרכב ולשלוח אלינו תמונות של הפגיעה באותו הרגע. יש לציין כי הביטוח של Vallep אינו מכסה נזקים לאחר החזרת הרכב לכן פניה בדבר נזק לאחר החזרתו ועזיבת נקודת ההחזרה לא תטופל. במקרה שהינך רוצה לפנות אלינו בנוגע לנזקים לרכבך, הינך מוזמן לעשות זאת במייל [email protected].

כמובן. מאחר שהמיקוד של חברתנו הינו המגזר העסקי, מרבית לקוחותינו נהנים משירותי החניה בנתב"ג לתקופות ארוכות.

כן. לטסים מעל 10 ימים מומלץ לפנות אלינו לקבלת הצעת מחיר.   

בהחלט. אנו מניעים את כל רכבי לקוחותינו פעם ביום, על מנת למנוע מקרים של התרוקנות המצבר. בנוסף, אנו בודקים לחץ אויר בצמיגי הרכב.

כמובן. לכל עובד נעשית בדיקת עבר תעבורתי ופלילי ובנוסף כל העובדים עוברים הכשרה יעודיית לביצוע תפקידם.

ניתן לכתוב בווטסאפ לשירות הלקוחות שלנו בטלפון 054-2056560 או להתקשר או לשלוח מייל ל- [email protected] ונציגינו יסייעו לכם בהחזרת רכבכם.

אל דאגה. אתה מוזמן להתקשר לשירות הלקוחות ישירות ונשמח לסייע לך במהרה.

כמובן. לאחר ביצוע ההזמנה ניתן להתקשר לשירות הלקוחות או לשלוח מייל ולבטל את ההזמנה.

בווטסאפ לשירות הלקוחות בטלפון 054-2056560. אנו כאן כדי לתת לכם את השירות וחווית החניה הטובה ביותר

מוזמנים לשלוח מייל ל- [email protected] ואנו נשיב בשמחה.